Welcome to Anaconda Page..!

Welcome..
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Milani ofron Huntelaar dhe para për Vidic

Go down 
AuthorMessage
LoRiK.!
Admin
avatar

Posts : 19
Join date : 2010-02-04
Age : 26
Location : Diber

PostSubject: Milani ofron Huntelaar dhe para për Vidic   05.02.10 20:14

Sipas mediave në Angli, ekipi i Milanit është i gatshëm të ofrojë para dhe shërbimet e sulmuesit Klaas-Jan Huntelaar për të arritur deri te nënshkrimi i Nemanja Vidic.

Mediat tashmë një kohë spekulojnë se serbi është cak i disa klubeve në Evropë, mes tjerash edhe Real Madridit që është i gatshëm të ndajë 20 milionë funte për të. Por për të është i interesuar edhe Milani.

Mediat në ishull shkruajnë se me angazhimin e Chris Smalling, United përgatitet të shkëputet nga Vidic për të cilin do të kërkojë 25 milionë funte.

Milani është i gatshëm të ofrojë para dhe sulmuesin Huntelaar, të cilin Sir Alex Ferguson raportohet se e ka përcjellë edhe më herët, para se ta angazhonte Tevez.
Back to top Go down
View user profile http://anaconda-team.forumotions.net
 
Milani ofron Huntelaar dhe para për Vidic
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [Para las leyendas de meinbrutalo.de]for legends, meinbrutalo.de
» Emoticon Code from Neopets!
» Secret Mission: The Forgotten Island
» Recoloring Contest
» Chess for Android 3.0.1: XBoard/WinBoard

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Welcome to Anaconda Page..! :: Lajme/Sport-
Jump to: