Welcome to Anaconda Page..!

Welcome..
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Presidenti i Juves Kerkon Rezulltate !

Go down 
AuthorMessage
LoRiK.!
Admin
avatar

Posts : 19
Join date : 2010-02-04
Age : 26
Location : Diber

PostSubject: Presidenti i Juves Kerkon Rezulltate !   05.02.10 20:09

Jean-Claude Blanc ka shprehur kënaqësinë për mënyrën e stërvitjes së Bianconerëve, por ai dëshiron të shohë rezultate në fushë.

“Kam parë një punë intensive dhe vëmendja e skuadrës është shumë e lartë. Do të shohim se çfarë do të ndodhë kundër Livornos”, u ka thënë Blanc gazetarëve.

Më herët trajneri i bardhezinjve, Alberto Zaccheroni, u shpreh se dëshiron fitore në takimin e radhës, ndërsa i këtij mendimi është edhe presidenti i Juves[i]
Back to top Go down
View user profile http://anaconda-team.forumotions.net
 
Presidenti i Juves Kerkon Rezulltate !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Welcome to Anaconda Page..! :: Lajme/Sport-
Jump to: