Welcome to Anaconda Page..!

Welcome..
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Nasri: Mund ta mposhtim Chelsean dhe të mbetemi në garë

Go down 
AuthorMessage
LoRiK.!
Admin
avatar

Posts : 19
Join date : 2010-02-04
Age : 26
Location : Diber

PostSubject: Nasri: Mund ta mposhtim Chelsean dhe të mbetemi në garë   05.02.10 20:10

Mesfushori i Arsenalit, Samir Nasri, beson se Topçinjtë ende kanë gjasa që të garojnë për titullin e Ligës Premier.

Të dielën, Arsenali zhvillon derbin kundër liderit të Kampionatit anglez, Chelsea, ndërsa shumëkush mendon se me humbje eventuale, Topçinjtë do të jenë thuajse jashtë garës.

Humbja nga Manchester Unitedi në terren vendas i kushtoi shumë Arsenalit, prandaj nuk guxon ta humbë edhe këtë ndeshje.

Sido që të jetë, Nasri beson se skuadra e tij mund të nxjerrë rezultat të mirë kundër Bluve në Stamford Bridge dhe të mbetet në garë për titull. [i]
Back to top Go down
View user profile http://anaconda-team.forumotions.net
 
Nasri: Mund ta mposhtim Chelsean dhe të mbetemi në garë
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Welcome to Anaconda Page..! :: Lajme/Sport-
Jump to: