Welcome to Anaconda Page..!

Welcome..
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Taddei: Roma angazhohet për arritjen e objektivave

Go down 
AuthorMessage
LoRiK.!
Admin
avatar

Posts : 19
Join date : 2010-02-04
Age : 26
Location : Diber

PostSubject: Taddei: Roma angazhohet për arritjen e objektivave   05.02.10 20:10

Mesfushori i Romës, Rodrigo Taddei, ka kërkuar nga bashkëlojtarët që të vazhdojnë me formën e qëndrueshme për arritjen e qëllimeve të tyre.

Fitorja e të enjtes kundër Udineses, jo vetëm që ishte një hap drejt finales së Kupës së Italisë, por njëherit ishte ndeshja e 18-të e Romës pa humbje.

“Kemi përparuar shumë pas një fillimi të vështirë dhe po angazhohemi që të vazhdojmë në këtë rrugë”.

“Po i marrim gjërat një nga një, ndeshje pas ndeshjeje. Jemi një grup i bashkuar dhe po mundohemi të japim më të mirën që t’i bëjmë tifozët të lumtur”, ka thënë Taddei për Sky Sport Italia. [i]
Back to top Go down
View user profile http://anaconda-team.forumotions.net
 
Taddei: Roma angazhohet për arritjen e objektivave
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Welcome to Anaconda Page..! :: Lajme/Sport-
Jump to: