Welcome to Anaconda Page..!

Welcome..
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Pellegrini: Nuk shqetësohemi për Barcën, luajmë për fitore

Go down 
AuthorMessage
LoRiK.!
Admin
avatar

Posts : 19
Join date : 2010-02-04
Age : 26
Location : Diber

PostSubject: Pellegrini: Nuk shqetësohemi për Barcën, luajmë për fitore   05.02.10 20:12

Trajneri i Real Madridit, Manuel Pellegrini, thotë se qëllimi i Mbretërve në çdo ndeshje është që të fitojnë tre pikët, dhe shton se ata nuk mendojnë aspak se çfarë bën Barcelona.

“Kemi përbërje të shkëlqyer me lojtarë të mëdhenj. Jam i kënaqur me mënyrën si luajmë, pikët që i fitojmë, si edhe për golat që i kemi dhënë dhe i kemi pranuar”.

“Është me rëndësi të fitohen sa më shumë pikë, sepse çdo pikë e humbur, na vështirëson realizimin e detyrave”.

“Luajmë për të fituar ndeshjet. Nuk shqetësohemi port Barcelonën. Çdo pikë është e rëndësishme. Nuk ndjejmë presion nga Barcelona, dhe nuk është e vërtetë se çdo ndeshje është sikur një finale”, ka thënë Pellegrini.[i]
Back to top Go down
View user profile http://anaconda-team.forumotions.net
 
Pellegrini: Nuk shqetësohemi për Barcën, luajmë për fitore
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Welcome to Anaconda Page..! :: Lajme/Sport-
Jump to: